Озима пшениця

ДП «Дачна» пропонує купити насіння озимої пшениці в Україні хліборобам і фермерам, орієнтованим на прогресивні методи землеробства. Ми пропонуємо якісний продукт власного виробництва – оригінальний репродуктивний насіннєвий матеріал, гарантовано відповідає всім заявленим параметрам.

Переваги вирощування озимих сортів пшениці

Пшениця в світі визнана найважливішою сільськогосподарською культурою. Найбільш врожайними і цінними за складом зерна є саме озимі сорти. Їх вирощування поширене в кліматичних зонах, де м'які зими дозволяють використовувати насіння озимої пшениці.

  1. Пшениця озимих сортів є лідером серед зернових культур за вмістом клейковинного білка і цінних мінеральних компонентів. Зерно традиційно високо цінується на внутрішньому і міжнародному ринку, застосовується у виробництві манної і пшеничної круп, крохмалю, спирту. Борошно використовується в виготовленні якісних кондитерських і макаронних виробів, хліба і випічки. Висівки та солому, багаті на протеїни, широко використовують в тваринництві в якості основного компонента кормів.
  2. Якісне насіння озимої пшениці, ціна на яке повністю виправдовується прибутком, дозволяє при низьких витратах отримати високий урожай. Ефективне використання багатих на вологу осіннього та зимового періодів дозволяє рослині швидше проростати і більш інтенсивно кущитися, а колоски - наливатися і дозрівати до настання сезону посух і суховіїв.
  3. Озимі сорти пшениці відрізняються високою стійкістю до погодних факторів і біологічної загрози. Насіння озимої пшениці менше схильні до поразки паразитами, грибковими та бактеріальними інфекціями.

Добірні насіння озимої пшениці як основа успішного землеробства

Сучасні фермерські господарства орієнтовані на прогресивні технології, що дозволяють мінімізувати фінансові ризики. Одним з найважливіших аспектів успішного землеробства є використання якісного посівного матеріалу, підібраного відповідно до особливостей ґрунту і місцевих кліматичних умов. Вивірений підхід до вибору насіння озимої пшениці дозволяє за рахунок унікальних властивостей посівного матеріалу з максимальною ефективністю і дбайливістю використовувати земельні угіддя, отримувати високі врожаї при збереженні стабільної площі посівів.

При підборі насіння озимої пшениці ціна має важливе, але не вирішальне значення. Щоб успішно контролювати врожайність і інтенсивність використання земельних ресурсів, необхідно враховувати найважливіші характеристики сорту:

  • стійкість до погодних умов (до морозу, посух), хвороб, вилягання і випадання зерна;
  • польову схожість;
  • густоту стеблостою;
  • озерненість.
Показники безпосередньо залежать від селекції і найбільш високі у гібридних сортів, але їх можна оптимізувати за допомогою застосування добрив і коректного проведення польових робіт.

Для землеробства на вітчизняних полях оптимальним рішенням буде купити насіння озимої пшениці. В Одесі на базі селекційних господарств виведені найбільш стійкі сорти, адаптовані до природних умов різних регіонів України, що дозволяють з максимальною вигодою використовувати м'які зими, багатий на опади осінній період, потужний потенціал ґрунту.

Кваліфіковані фахівці ДП «Дачна» допоможуть хліборобам підібрати і купити насіння озимої пшениці продуктивних сортів з урахуванням районування, для будь-якого комплексу погодних умов і типу ґрунту, професійно проконсультують з питань сівозміни, застосування добрив і обробки посівів, строків сівби і збирання врожаю.

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО