Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті нашого підприємства ДП «Експериментальна база „Дачна" СГІ-НЦНС».
Головним завданням ДП «Експериментальна база „Дачна" СГІ-НЦНС» є розмноження сортів селекції СГІ, виробництво базового і добазового насіння з метою проведення своєчасної сортозаміни та сортовивчення озимих і ярих культур в різних регіонах України.

За цим завданням щорічно в господарстві вирощується від 22 до 25 високоврожайних сортів озимої пшениці, 5 сортів озимого ячменю, 6 сортів ярого, а також нові сорти гороху та інших культур. На ізольованих ділянках кукурудзи і соняшнику ведеться розмноження самозапилених ліній соняшнику і кукурудзи, котрі є батьківськими формами занесених до реєстру, або перспективних гібридів цих культур. Завдяки дотриманню необхідної просторової ізоляції зазначених перехреснозапильних культур, виходить насіння з високими показниками стерильності, гібридности та іншими.
Дуже корисною з точки зору демонстрації наукових досягнень СГІ-НЦНС, а саме популяризації нових сортів і гібридів різних сільськогосподарських культур, є робота ДП «Експериментальна база „Дачна" СГІ-НЦНС» з організації дослідного демонстраційного полігону.

На цьому демонстраційному посіві щорічно в червні проводяться обласні і державні семінари з вивченням сортової агротехніки вирощування озимої пшениці, озимого і ярового ячменю та інших.
Дослідне господарство «Дачна» є прикладом проведення та впровадження відповідних наукових розробок за технологією виробництва насіння за показниками сучасних вимог і стандартів, а саме:
  • дотримання сучасних сівозмін;
  • строків посіву;
  • збору врожаю;
  • обробки насіння і його збереження.
Як ні в якому іншому господарстві, як в ДП «Експериментальна база „Дачна" СГІ-НЦНС» щорічно дотримуються положень «Закону про насіння і садивний матеріал», маючи на увазі збереження стартових і перехідних фондів насіння культур. Особливо, це актуально в цьому році, коли існує ймовірність загибелі частини посівів озимої пшениці та ячменю.

Маючи повний позитивний авторитет на ринку насіння ДП «Експериментальна база „Дачна" СГІ-НЦНС» плідно працює з дванадцятьма регіонами України, реалізуючи насіння нових високоврожайних сортів, сприяє сталому виробництву зерна в країні.

Також нижче надана контактна інформація, ознайомившись з якою, Ви зожете зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів або написати на нашу електронну адресу.