Ярий ячмінь

Обробіток ярого ячменю є важливим сектором агропромислового комплексу. ДП «Дачна» пропонує купити насіння ярого ячменю, призначені для інтенсивних технологій вирощування в вітчизняних природних умовах. У каталозі представлені добірні високоврожайні сорти на зерно і для пивоварної промисловості.

Сфера застосування ярого ячменю

Ярий ячмінь – затребувана сільськогосподарська культура, що відноситься до групи зернових продовольчого, технічного та кормового призначення. ДП «Дачна» реалізує якісне насіння ячменю ярого, ціна на які окупається завдяки високій врожайності елітних сортів та затребуваності вирощеної продукції.

  • Перероблене зерно використовують для виробництва перлової та ячної крупи, замінників кави.
  • Ячмінну муку застосовують в хлібопеченні і кулінарії як добавку до житнього або пшеничного борошна для збагачення поживних властивостей продукції.
  • Ячмінь є цінною сировиною для пивоварної промисловості. Сорти пивоварної спеціалізації відрізняє збільшена енергія проростання насіння ярого ячменю, високий процентний вміст в зерні екстрактивних речовин і пластидного крупнозернистого крохмалю.
  • Солома ярого ячменю краща, ніж солома пшениці або солома житня за багатством та поживними речовинами, для приготування цінного тваринницького корма її досить запарити. Зелену масу і сіно також використовують в якості добавки до раціону в м'ясо-молочному скотарстві.

Особливості вирощування ярого ячменю

  1. Ярий ячмінь економно витрачає вологу, накопичену в ґрунті за холодний період. Рослина не вимоглива до тепла і стійка до спеки, добре переносить весняні коливання погоди в широкому температурному діапазоні. Це одна з оптимальних культур для обробітку в умовах більшої частини українських природних зон.
  2. Насіння ярого ячменю мають короткий термін вегетації. Дозрівання зазвичай настає до жаркого періоду, що дозволяє мінімізувати ризики сівозміни в посушливі роки. У районах з невисокою вологістю ячмінь показує вищу врожайність, ніж ярові сорти пшениці та вівса.
  3. Культура є лідером за скоростиглістю серед ярих зернових. Терміни жнив ячменю настають раніше періоду інтенсивних робіт зі збору врожаю більшості аграрних культур, що сприяє більш рівномірному розподілу трудозатрат і експлуатації сільськогосподарської техніки.
  4. Досвідчені фермери вважають за краще купити насіння ярого ячменю в якості страхового випадку для підсіву/пересіву озимих сортів зернових.
Відмінною біологічною особливістю виду є слаборозвинена коренева система. Своєчасне внесення добрив дозволяє значно збільшити показники схожості і врожайності.

ДП «Дачна» пропонує широкий спектр елітного посівного матеріалу. На насіння ячменю ярого ціна різних сортів практично не відрізняється, при виборі фахівці рекомендують орієнтуватися на характеристики і призначення варіантів селекції.

Ми реалізуємо насіння, вирощені нашими силами на власних площах, що дозволяє гарантувати високі показники якості, сортової чистоти і репродуктивності посівного матеріалу, забезпечувати клієнтам вигідні умови співпраці.

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО