Озимий ячмінь

Озимий ячмінь – цінна зернова культура, незамінна в харчовій і тваринницькій галузях.

  • Ячмінна крупа є джерелом корисних поживних речовин.
  • Насіння озимого ячменю відрізняються низьким, близько 10%, рівнем білка, що робить зерно незамінною сировиною для пивоварної промисловості.
  • Озимі сорти успішно вживають як фураж, що є кормовою базою в розведенні молочної худоби, свиней та коней. Злам, полова і зелена маса цінуються в тваринництві як живильний грубий корм.

Переваги вирощення озимих сортів ячменю

Насіння озимого ячменю, купити добірні сорти яких пропонує наше підприємство, є вигідним рішенням для землеробства.

  1. Озимі сорти менш вимогливі до якості ґрунту, ніж ярі, і дають більш повноваге насіння.
  2. Озимий ячмінь – найбільш скоростигла зернова культура. Ця якість дозволяє максимально використовувати запаси вологи, сформовані зимовими опадами. Завдяки раннім сходам насіння озимого ячменю проростають і визрівають до початку спекотного періоду, гарантуючи отримання досить високого врожаю навіть у несприятливі посушливі роки.
  3. Насіння зростає і дозріває дружно, що дозволяє мінімізувати терміни збиральних робіт. Вирощування озимих сортів ячменю сприяє рівномірному використанню сільськогосподарської техніки протягом річного циклу.
  4. Культура вимоглива до попередників. Оптимальним варіантом посівних площ вважають пари (чисті або зайняті). Як попередників підходить широкий спектр сільськогосподарських культур, вибір залежить від особливостей регіону.
  5. Завдяки раннім строкам збору врожаю, в районах з достатнім водопостачанням посівні площі можна використовувати вдруге за рік для пожнивних культур.
Завдяки комплексу властивостей озимі сорти більше користуються попитом, ніж насіння ярого ячменю, в Одесі та інших посушливих регіонах.

Озимий ячмінь у вітчизняній аграрній промисловості

Запорукою стабільної врожайності є якісний посівний матеріал. ДП «Дачна» пропонує великі, відсортовані, що володіють високим рівнем захисту від шкідників і хвороб насіння озимого ячменю. Ми підібрали найкращі сорти, що сприяють реалізації сучасних технологій інтенсивного землеробства в умовах вітчизняного клімату.

Технологія обробки ґрунту під посів ячменем не вимагає додаткових заходів, подібна з підготовкою земель під вирощування інших озимих культур. Для поліпшення зимостійкості і підвищення врожайності рекомендується проводити роботи по затриманню на посівних площах снігу талих вод, що сприяють накопиченню вологи в посівному і орному рівнях чорнозему, а також підживлення азотними добривами.

Озимий ячмінь гірше переносить сильні (нижче -12 градусів) морози при відсутності снігу, ніж озимі сорти пшениці або жита, але має більшевисоку показники посухостійкості. Це дозволяє ефективно використовувати насіння озимого ячменю для вирощування на території України, для якої характерні відносно м'які зими.

Колос озимого ячменю схильний до ламкості і вилягання. Оптимальними для збиральних робіт вважаються однофазний і двофазний методи. Мінімізувати втрати зерна при запізненні з жнивами дозволяє пряме комбайнування.

Вивірений відбір сортів, коректне планування обробки ґрунту і посівів максимально підвищують ефективність землеробства. Професійні консультації співробітників ДП «Дачна» дозволять правильно вибрати з каталогу якісного посівного матеріалу насіння озимого ячменю, купити їх за вигідною ціною і скласти оптимальну схему аграрних процесів для отримання високого врожаю.

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО